MH Hajnice

Tereza Térová


Výsledky jednotlivce
od 1. září 2005 do 31. srpna 2013 (8 let):
Přeborník okresu Trutnov v šedesátkování 2013, starší, 10. místo
O pohár starosty obce - OORM TU J60 2013, starší, 17. místo
Hřibojedské šedesátky - OORM TU J60 2013, starší, 10. místo
Memoriál Ivany Valnohové - OORM TU J60 2013, starší, 3. místo
Radvanická uzlovka - OORM TU 2013, starší, 8. místo
Přeborník okresu Trutnov v šedesátkování 2012, starší, 4. místo
Hostinnské šedesátky - OORM TU 2012, starší, 8. místo
Okresní kolo Plamen - OORM TU 2012, starší, 9. místo
O pohár starosty obce - OORM TU J60 2012, starší, 9. místo
Hřibojedské šedesátky a stovky - OORM TU J60, J100 2012, starší, 7. místo
O Pohár MAS Království Jestřebí hory - OORM TU J60 2012, starší, 14. místo
Memoriál Ivany Valnohové - OORM TU J60 2012, starší, 3. místo
Radvanická uzlovka - OORM TU 2012, starší, 8. místo
Stolínská uzlovka 2012, starší, 18. místo
Přeborník okresu Trutnov v šedesátkování 2011, starší, 17. místo
Šedesátkování v Hostinném - OORM TU J60 2011, starší, 16. místo
Stolínské šedesátky - OORM TU J60 2011, starší, 23. místo
Okresní kolo Plamen - OORM TU 2011, starší, 20. místo
Pohár starosty obce Hajnice J60 OORM TU J60 2011, starší, 10. místo
O pohár MAS Království Jestřebí hory - OORM TU J60 2011, starší, 19. místo
Memoriál Ivany Valnohové - OORM TU J60 2011, starší, 18. místo
Radvanická uzlovka - OORM TU 2011, starší, 16. místo
Stolínská uzlovka 2011, starší, 12. místo
Přeborník okresu Trutnov v šedesátkování 2010, starší, 26. místo
Stolínské šedesátky dvojzávod 2010, starší, 18. místo
Hostinská šedesátka 2010, starší, 24. místo
O putovní pohár starosty obce Hajnice 2010, starší, 34. místo
Memoriál Ivany Valnohové J60 2010, starší, 25. místo
Stolínská uzlovka 2010, starší, 21. místo
9. ročník Memoriálu Marty Habadové 2009, starší, 71. místo
Přeborník okresu Trutnov v šedesátkování 2009, mladší, 2. místo
Dvojzávod v běhu jednotlivců na 60 m překážek 2009, mladší (PSO), 1. místo
Dvojzávod v běhu jednotlivců na 60 m překážek 2009, mladší (Plamen), 2. místo
Stolínské šedesátky 2009, mladší, 2. místo
Hostinská šedesátka 2009, mladší, 3. místo
Memoriál Ivany Valnohové J60 2009, mladší, 3. místo
Stolínská uzlovka 2009, mladší, 7. místo
Stolínská uzlovka 2009, mladší, 21. místo
Přeborník okresu Trutnov v šedesátkování 2008, mladší, 5. místo
Polabské šedesátkování 2008, mladší, 12. místo
Stolínské šedesátky 2008, mladší, 5. místo
Okresní kolo hry Plamen 2008, mladší, 7. místo
O putovní pohár starosty obce Hajnice 2008, mladší, 8. místo
Memoriál Ivany Valnohové 2008, mladší, 6. místo
Stolínská 60 2007, mladší, 7. místo

Aktuality:

Kalendář: