MH Hajnice

O putovní pohár starosty obce Hajnice

Datum: 17. května 2008
Místo: Hajnice
Fotogalerie: MH Hajnice, SDH Stolín,
Dodatek: Pozvánka, Propozice, Přihláška, Výsledky J60, Kompletní výsledky
Mladší družstvo:  5. místo, 7. místo (přípravka)
Starší družstvo:  6. místo
Mladší jednotlivci (dívky): 
2. místo - Eliška Urbanová
8. místo - Tereza Térová
9. místo - Barbora Ficbauerová
10. místo - Jana Šedková
13. místo - Adéla Šedková
15. místo - Eliška Dvořáková
Mladší jednotlivci (chlapci): 
2. místo - Jakub Veik
8. místo - Martin Řehák
10. místo - Patrik Linhart
24. místo - Filip Kaplan
Starší jednotlivci (dívky): 
15. místo - Tereza Semanová
Starší jednotlivci (chlapci): 
5. místo - Ondřej Seman
7. místo - Marek Téra
8. místo - Miroslav Lokvenc
9. místo - Matouš Veik
Napsal Jarda, 20. dubna 2008 v 21:15.

Do sekce soutěže byla přidána domácí soutěž O putovní pohár starosty obce kde najdete i pozvánku,propozice,a přihlášku na volný závod jednotlivců.

Napsal Neddy, 18. května 2008 v 15:56.

Před malou chvílí byly přidány výsledky jednotlivců (MS Excel) a kompletní výsledky, které jsou sbalené (ZIP archiv/PDF).

Napsal Jarda, 25. května 2008 v 13:44.

Máme za sebou 15.ročník soutěže O Putovní pohár starosty obce Hajnice. Hodnocení kvality a průběhu ponechám pro zůčastněné při návštěvě stránek MH komentářích.Příjemným překvapením byla obě družstva přípravek,svými výsledky překonala i některá družstva mladších.Naše družstvo mladších nedokázalo zopakovat výsledky z přípravy a celkové 5.místo znamenalo ústup z medailových pozic minulých ročníků.Družstvo starších se od počátku roku potýká s malým počtem členů ale také s laxním přístupem k přípravě některých dalších.Po zranění Barbory Térové v přípravě a nemoci Petra Ficbauera, se improvizovaná sestava doplněná několika mladšími projevila na dosahovaných časech.Důkazem byl hlavně nedokončený požární útok.Přes tyto problémy družstvo nakonec obsadilo 6.místo.V soutěži jednotlivců nastoupilo přes sto závodníků.Naši závodníci se mezi ostatními neztratili a docílili pěkných umístění.Na závěr chci poděkovat rozhodčím,pracovníkům občerstvení a všem kteří se podíleli na přípravě a zdárném průběhu soutěže.

Komentář poslal Pepa; 25. května 2008 v 12:06 X

Vaše soutěž mládeže byla pěkná, dobře zorganizovaná, přálo ji počasí. Konkurence byla veliká. Je dobře že se letos podařilo rozjet soutěžení v šedesátkách, protože děti to opravdu zajímá a ukazují svoje dovednosti. Já osobně bych jen navrhovat, zařadit šedesátky až nakonec, protože je řada sborů které tato disciplína ještě nezajímá.

Komentář poslal Neddy; 23. května 2008 v 15:14 X

Fotografie jsem nahrál na stránky a chtěl bych říci, že za ty výpadky internetu mohl cracker, který napadl server H.L.F. a brzdil celý provoz na síti.

Komentář poslal Neddy; 19. května 2008 v 7:53 X

Tak bohužel z technických důvodů není možné nahrát fotografie na stránky. Internet v Hajnici je nestabilní a nekvalitní, rychlost odesílání fotografií se v nejlepším případě pohybuje okolo 5 kB/s, ale spíše ještě níž, a bez výpadku nevydrží ani minutu. Za 3 hodiny a po několika desítkách pokusech se mi podařilo nahrát pouze 10 fotek ze 40. Takže budete opravdu muset počkat do pátku.

Snažil jsem se do poslední chvíle (za 5 minut odjíždím na výlet) jak nejvíc to šlo, p. Borůvka se také snažil a fotky mi dodal ještě včera, ale zde by se musel snažit někdo jiný, kdo by obnovil kvalitu spojení do sítě.

Komentář poslal Neddy; 18. května 2008 v 15:22 X

Fotografie budou až příští víkend, musí se ještě přebrat a já odjíždím na školní výlet, takže tu od pondělí do pátka nebudu. Trpělivost ;-)

Aktuality:

Kalendář: