Polabské šedesátkování

6. místo - Marek Téra
13. místo - Ondřej Seman
16. místo - Matouš Veik
Napsal Jarda, 7. září 2008 v 14:25.

Netradičně brzy už v 5hod ráno jsme v sobotu 30.srpna odjeli na letošní prozatím nejvzdálenější soutěž do Pískové Lhoty. Odjelo všech 13 členů, kteří závody jednotlivců běhají. Na místě nás čekalo pěkné hasičské cvičiště,s krásnou novou tartanovou dvojdráhou, kterou měli možnost mladí hasiči jako první pokřtít.Mezi mladšími chlapci se z našich nejvíce dařilo Jakubovi Veikovi, který po základním kole obsadil 2. místo,ve finále obsadil celkové 3.místo. Martin Řehák skončil 7.;Filip Kaplan 8.a Patrik Linhart po problémech v obou pokusech 9.V mladších dívkách se do finále v sólovém běhu ze základního kola probojovala 2. místem Eliška Urbanová. Oba svoje finálové běhy po problémech na rozdělovači bohužel prohrála a obsadila celkové 4. místo.Barbora Ficbauerová obsadila 6.;Adéla Šedková 11.;Tereza Térová 12.místo.Jana Šedková skončila 14.a Eliška Dvořáková 15.

Kategorie starších chlapců se nejlépe povedla Markovi Térovi, 5.místem se probojoval do finále. Tam si o jedno místo v celkovém pořadí pohoršil a skončil celkově 6.Ondra Seman v rozbězích s letošním mistrem ČR v prvním pokusu zaváhal u rozdělovače a ve druhém vyrovnaném souboji nezapojil proudnici. Celkově skončil na 13. místě. další náš zástupce Matouš Veik skončil celkově 16.Pro všechny soutěžící připravili pořadatelé spoustu krásných cen. Soutěž se nám velmi líbila a myslím že jsme náš sbor dobře reprezentovali i přes nezvyklé a poměrně neobjektivní finálové běhy což se projevilo ve většině kategorií ve zcela jiném celkovém pořadí oproti pořadí po dvou pokusech. Na závěr bychom chtěli poděkovat řidiči panu Kultovi i oběma vedoucím za bezpečnou dopravu na soutěž i zpět.