MH Hajnice
Napsal Karel, 4. února 2024 v 19:04.

Z důvodu rostoucích cen webhostingových služeb došlo k úspornému opatření a web MH Hajnice byl přidružen pod web SDH Hajnice - dochází k přesunu z www.mhhajnice.cz na mh.sdhhajnice.cz.

Napsal Jarda, 23. května 2018 v 22:08. Hajnické šedesátky OORM TU J60

Dnes jsem doplnil výsledky memoriálu Ivany Valnohové, Hřibojedských šedesátek,Hřibojedských stovek a Poháru starosty obce Hajnice družstev i jednotlivců

Napsal Jarda, 30. května 2017 v 22:04. O putovní pohár starosty obce OORM TU

Při domácí soutěži družstev nám konečně docela přálo počasí. Soutěžících družstev přijelo také dost, bohužel výsledky našich družstev nás nepotěšily. Pří malém počtu členů staršího družstva nepomohlo ani doplnění mladšími k lepšímu než 12.místu. Mladší družstvo doplněno přípravkou zabojovalo a obsadilo 10. místo. Při pohledu do výsledků minulých ročníků naší soutěže to jsou nejhorší výsledky. Doufám že se z této "krize" brzy dostaneme.

V neděli při soutěži jednotlivců nám udělali radost Jakub a Viktorka mezi přípravkáři a David mezi ml. chlapci, kteří se vešli do hodnocené desítky.

Napsal Jarda, 16. května 2017 v 21:14. Hajnické šedesátky OORM TU J60

Dnes jsem doplnil výsledky Hřibojedských šedesátek a stovek. Dostalo se i na domácí pohárové soutěže družstev o Pohár starosty obce a nedělních Hajnických šedesátek.

Napsal Jarda, 23. dubna 2017 v 12:51. Memoriál Ivany Valnohové OORM TU J60

Doplněny výsledky a fotografie z Memoriálu Ivany Valnohové 2017.

Napsal Jarda, 15. dubna 2017 v 19:49.

Konečně jsem sehnal fotky a mohl doplnit fotogalerii a výsledky soutěží kterých jsme se zúčastnili. Bohužel se to netýká Miletínského záchranáře. Na prodloužený velikonoční víkend se nám děti rozjely na návštěvy a nepodařilo se nám složit ani jednu hlídku. Škoda :-(

Napsal Jarda, 21. ledna 2017 v 21:54.

Dnes jsem doplnil kalendář soutěží na rok 2017.

V naší fotogalerii na Rajčeti - http://mhhajnice.rajce.idnes.cz také najdete fotky z bobování a bruslení, prostě si zimu užíváme

Napsal Jarda, 29. května 2016 v 12:43. O putovní pohár starosty obce OORM TU

Dnes jsem konečně doplnil výsledky, fotky a komentáře z Poháru starosty obce a Hajnických šedesátek. Omlouvám se všem kteří čekali na výsledky. Bezprostředně po soutěžích jsem je pořídil zpracovat a dodat pouze na web OSH Trutnov, náš domácí web trochu zanedbávám.

Napsal Jarda, 25. dubna 2016 v 21:52. Memoriál Ivany Valnohové OORM TU J60

Dnes jsem konečně dokázal umístit na rajče včechny fotky bez nutnosti přehrávání alb a tedy bez problémů. Doplnil jsem také výsledky a další údaje.

Napsal Jarda, 12. dubna 2016 v 20:30. Okresní uzlovka OORM TU

První letošní soutěž zařazená do poháru OORM se nám povedla.

Barbora s Adélou vybojovaly krásné první místo v mladších družstvech.

Povedlo se jim i pěkné umístění mezi jednotlivci.

Škoda že se mezi našimi staršími nenašel druhý zástupce, aby Natálii pomohl na lepší než

třinácté místo v družstvech.

Bohužel mizerie našeho staršího družstva pokračuje dál.

Díky Lence za bezpečnou dopravu.

Aktuality:

Kalendář: