Slovy autora webu

Stránky vznikaly celý jeden rok a za tuto dobu třikrát změnily vzhled. Na jaře 2007 jsem se začal učit programovat v PHP a objevil jsem spoustu možností, jak tyto stránky udělat. Takže jsem je udělal celé od začátku, z původních stránek jsem nekopíroval nic. Vzhled stránek není nijak moc graficky upravovaný, ale vše spolehlivě funguje.

Za stránkami se skrývá také administrace, která je přístupná pouze pod heslem. V této administraci lze měnit spoustu věcí - přidávat novinky, členy, soutěže a jejich výsledky, události kalendáře; vše lze také editovat a mazat. Většinu času sice zabralo programování administrace, ale mnoho toho usnadnila - nahrávání výsledků za 15 let soutěžení trvalo cca půl hodiny (cca 250 výsledků). Vše je vzájemně propojené, takže upravení jména člena se projeví ve všech rozpisech členů i ve výsledcích soutěží.

Za zmínku stojí také bohatá fotogalerie. Starší fotky byly pracně skenovány z kronik, což zabraolo několik desítek hodin práce. Nyní máte možnost si prohlédnout i tyto. Nová fotogalerie má také svou administraci.

Chcete podobně funkční web?

Pokud se vám funkčnost tohoto webu líbí, můžete mě kontaktovat a dohodnout se na vytvoření podobných stránek. Základní funkce by zůstaly stejné, některé mohu upravit anebo přidat libovolné další. Také mohu vytvořit nový vzhled, nebo grafiku můžete přenechat vašemu správci (pokud již stránky máte). Pokud máte zájem, více se o těchto stránkách dozvíte zde. Cena se bude odvíjet od potřebných úprav oproti těmto stránkám. Pokud ještě žádné stránky nevlastníte, můžu obstarat i adresu pro stránky atp.

Kontakty:

Jaroslav Borůvka - vedoucí družstva