Stolínská zatáčka

Místo: Stolín
Fotogalerie: MH Hajnice,
Přílohy: Celkové výsledky
Mladší družstvo:  4. místo (Pož. útok), 3. místo (Št. dvojic A), 1. místo (Št. dvojic B)
Starší družstvo:  5. místo (Pož. útok), 2. místo (Št. dvojic A), 8. místo (Št. dvojic B)
Komentář poslal Jarda; 30. září 2010 v 11:43 X

Stolínská zatáčka byla poslední soutěží, kde naše starší družstvo mohlo nastoupit v kompletní sestavě i s Ondrou Semanem, Markem Térou a Matoušem Veikem, kteří dosáhli dorosteneckého věku. Snažili jsme se s nimi rozloučit tím nejlepším možným umístěním v soutěži. Svůj cíl jsme splnili pouze částečně ve štafetě dvojic, krátký nácvik útoku do zatáčky a přemíra snahy o co nejlepší rozlučkové umístění vedly k drobným chybičkám a nepovedeným pokusům v útoku.

Ondrovi, Markovi a Matoušovi přeji za sebe i za ostatní členy kolektivu hodně úspěchů v dalším studiu a věřím že u hasičiny zůstanou i nadále ať jako instruktoři nebo v budoucnu i vedoucí, protože své znalosti a zkušenosti budou mít komu předávat.

Naše mladší družstvo už pomalu začíná ukazovat svůj potenciál a je příslibem do dalších let naší činnosti.