MH Hajnice

Uzlovka Radvanice

Datum: 28. března 2008
Místo: Radvanice
Fotogalerie: MH Hajnice,
Dodatek: Výsledková listina
Mladší jednotlivci: 
6. místo - Barbora Ficbauerová
20. místo - Eliška Dvořáková
Starší jednotlivci: 
26. místo - Ondřej Seman
27. místo - Marek Téra
Napsal Jarda, 30. března 2008 v 20:20.

Poslední březnovou sobotu jsme absolvovali tradiční uzlovku v Radvanicích.Odjeli jsme v sestavě mladší: Barbora Ficbauerová,nemocnou Elišku Urbanovou nahradila naše nejmladší Eliška Dvořáková.

Za starší nastoupili Marek Téra a Ondra Seman.V kategorii dorostu nás reprezentovali Míra Lokvenc a Martin Linhart.Mezi mladšími odvedla svúj standart Barbora,Eliška bohužel zaplatila nováčkovskou daň a nezkušenost,přesto odvedla pěkný výkon.Úplně tentokrát propadli starší,Marek ani Ondra neměli žádný platný pokus.Příjemě naopak překvapil Mírek Lokvenc při své premiéře v dorostu,standart předvedl Martin Linhart.V celkových výsledcích jsme bohužel poněkud ustoupili z pozic které jsme obsazovali v minulých letech.Přístup k přípravě se na tom také podepsal,hlavně u starších.

Komentář poslal Jarda; 3. dubna 2008 v 20:36 X

Uzlovka v Radvanicích 2008. Pohodová soutěž,ve které jsme bohužel obsadili jiné pozice než jsme si mysleli hlavně mezi staršími.Barbora má na zlepšení, Elišku zabrzdila nováčkovská tréma.Příjmně překvapil Mirek Lokvenc 3. místem při premiéře mezi dorostenci,Martin Linhart na čtvrtém místě také odvedl standart.

Aktuality:

Kalendář: