Okresní kolo Plamen Úpice

Napsal Jarda, 11. června 2011 v 14:42. Okresní kolo Plamen - OORM TU foto

Ráno 28.května jsme se vzbudili do příjemného polojasného počasí. Po drobných problémech s dopravou jsme dorazili na stadion v Úpici. Během víkendu nás čekaly všechny jarní disciplíny. Naše mladší družstvo po 8. místě z podzimního ZPV zabojovalo a vítězstvím ve všech disciplínách mimo štafetu CTIF, kde obsadilo 2. příčku s náskokem 9 bodů v součtu pořadí suveréně zvítězilo. Starší družstvo po odsouhlasení OORM nastoupilo doplněno o tři závodníky z SDH Libňatov v disciplínách které vyžadují větší počet závodníků než bylo našich 6 členů. Na oplátku jsme doplnili i Libňatov který nastoupil také v šesti. Samozřejmě jsme nastupovali s vědomím, že v případě postupu přepustíme naše místo dalšímu v pořadí. Mimo štafetu CTIF kde jsme obsadili až 5.místo, jsme ve všech ostatních disciplínách skončili do 3. místa. Po sečtení všech výsledků nás čekal pohár za 2. místo. Postup jsme přepustili SDH Horní Lánov. Také v závodech jednotlivců se nám povedly pěkné výsledky. Na závěr bychom chtěli poděkovat řidičům Lubošovi a Pepovi za bezpečnou dopravu, p.Langerové a p. Vojtěchové které se opět postaraly o naše žaludky a naším bývalým členům Ondrovi a Markovi kteří působili na okresním kole v roli rozhodčích a ve volnu pomáhali s přípravou družstev. Nakonec patří poděkování Vaškovi, Andree a Jardovi, kteří se nám věnují po celý rok.