Oslavy 65. výročí založení SDH Hajnice

Napsal Jarda, 25. července 2010 v 23:51. foto

V sobotu 26. června slavil náš sbor 65. výročí svého založení. Oslavy začaly slavnostním průvodem a přehlídkou techniky zúčastněných sborů. Pokračovaly v areálu u mateřské školy ukázkami zásahů jednotek HZS, dobrovolných hasičů, Báňské záchranné služby a našich mladých hasičů. Pro návštěvníky kteří přišli za kulturou byla připravena vystoupení souborů mažoretek SVČ Trutnov, taneční školy Bonifác ze Rtyně v Podkrkonoší a svingového orchestru Big Band Dvorský ze Dvora Králové n.Labem. Při oficiální části oslav byla oceněna práce bývalých i současných členů sboru a přečteno několik úryvků z kroniky. O srovnání krční páteře návštěvníků se postarali svým přesným přistáním členové Paraklubu Jaroměř-Josefov. Závěr oslav proběhl v režii kapely Chřestýš, která hrála k poslechu i tanci až do pozdního večera.