Řemesla Kohoutov ukázky pro děti

Napsal Jarda, 23. srpna 2008 v 17:57. foto

V sobotu 9. srpna naši členové Barbora a Marek Térovi a instruktoři Martin Linhart a Jan Ficbauer připravili ukázky a soutěže pro malé návštěvníky výstavy hasičské techniky a činnosti SDH Hajnice. Tato akce se uskutečnila v rámci dne lidových řemesel v Kohoutově. Každý ze zájemců si vyzkoušel zásah džberovou stříkačkou, rozvinutí hadic útočného vedení a orientaci hasiče v zakouřeném prostředí. Pro každého byla připravena sladká odměna a drobnost na památku.

Většina také využila možnosti si v doprovodu dospělých hasičů a jejich výkladu prohlédnout a vyzkoušet vystavenou techniku, ochranné pomůcky a vybavení sboru. Podle zájmu a spokojených dětských úsměvů doufáme že se u nás dětem líbilo a věříme, že některé přivítáme v našem kolektivu.

Všem kteří tyto ukázky připravili bych chtěl velice poděkovat.