Vánoční nadílka s diskotékou

Napsal Jarda, 26. prosince 2014 v 21:35. foto

Poslední letošní schůzka se uskutečnila v pátek 19. prosince. Vystavili jsme doma vyrobené sněhuláky, abychom mohli vyhodnotit nejlepšího. Procvičili jsme si svůj postřeh při soutěži v hledání barevných terčíků, vyzkoušeli spolupráci při slalomu se svázanýma nohama, pobavili se při diskotéce. Naši nejmladší členové měli důležitý úkol rozdat jednotlivé dárečky jednotlivcům a hlavně rozbalit společné dárky pro celý kolektiv. Dostali jsme krásné nové dresy, nová lana na uzlování, proudnice Klimeš na požární útok. Protože jsme měli poslední schůzku prodlouženou, přišly nám k chuti i pizzy které nám přivezl náš nový sponzor, který se podílel i na financování dresů. Našli jsme si chvilku i na tradiční vánoční koledy. Společným přípitkem a přáním všeho nejlepšího do nového roku 2015 jsme schůzku zakončili.